Product information
| EAN | 5420032450379 |
| Product number | SOT10011 |
| Weight (kg) | 0.113 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 200 units |
IPC original: KTRI02537
Suitable for:
IPC YP 1/6
| EAN | 5420032450379 |
|---|---|
| Original number | KTRI02537 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 16.99 |
| Gross Weigth (kg) | 0.113 |
| Packaging length | 28cm |
| Packaging width | 28cm |
| Packaging height | 2cm |
| Number of packages per shipping box | 10 |
| Number of packages on the pallet | 200 |
| Type of filter |
Tritex high filtration
|
| Washable |
No
|