Product information
| EAN | 5420032427067 |
| Product number | SOT10014 |
| Weight (kg) | 0.216 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 1200 units |
IPC original: LAFN28238 - 7561580 - SOT06158
Suitable for:
IPC GP 1/16
IPC gp 1/16 ECO B
IPC GP 1/27
IPC GS 1/18
IPC GS 1/33
IPC KOALA 202 ECO A
IPC Koala 215 E/XP
IPC LP 1/12
IPC PANDA 202S XP
IPC PANDA 215
IPC YP 1/16
IPC YP 1/27
Soteco QUALVAC
Soteco QUALVACG
| EAN | 5420032427067 |
|---|---|
| Original number | SOT06158 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 15.99 |
| Net weight (kg) | 0.216 |
| Gross Weigth (kg) | 0.216 |
| Packaging length | 49,3cm |
| Packaging width | 4,1cm |
| Packaging height | 4,5cm |
| Number of packages per shipping box | 60 |
| Number of packages on the pallet | 1200 |
| Diameter |
36mm
|
| Click system |
No
|
| Color |
Black
|
| Material |
Plastic
|
| Telescopic |
No
|