Product information
| EAN | |
| Product number | SOT10019 |
| Weight (kg) | 0.249 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 960 units |
IPC original: TBFX00988
Length: 50 cm per tube
Set of 3 pieces
Suitable for:
IPC YP 1/6
| Original number | TBFX00988 |
|---|---|
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | BE |
| RRP | 24.99 |
| Net weight (kg) | 0.249 |
| Gross Weigth (kg) | 0.249 |
| Packaging length | 46cm |
| Packaging width | 7,6cm |
| Packaging height | 6,3cm |
| Number of packages per shipping box | 40 |
| Number of packages on the pallet | 960 |
| Diameter |
32mm
|
| Click system |
No
|
| Color |
Gray
|
| Material |
Metal
|
| Telescopic |
No
|