Product information
| EAN | 7319519632675 |
| Product number | NF0081 |
| Weight (kg) | 0.102 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 1128 units |
Nilfisk original: 1407832500
2 clips for lid
Suitable for a.o.: GD930 VP930 UZ930
Suitable for:
Nilfisk GD930
| EAN | 7319519632675 |
|---|---|
| Original number | 1407832500 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 16.49 |
| Net weight (kg) | 0.085 |
| Gross Weigth (kg) | 0.102 |
| Packaging length | 12cm |
| Packaging width | 10cm |
| Packaging height | 6cm |
| Number of packages per shipping box | 47 |
| Number of packages on the pallet | 1128 |
| Material |
Plastic
|