Product information
| EAN | 0088381700788 |
| Product number | MKT0062 |
| Weight (kg) | 0.931 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 120 units |
Makita original: P-70225
Wet and dry
Suitable for:
Makita 447L
Makita 447LX
Makita 447M
Makita 447MX
| EAN | 0088381700788 |
|---|---|
| Original number | P-70225 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 85.49 |
| Net weight (kg) | 0.725 |
| Gross Weigth (kg) | 0.931 |
| Packaging length | 28cm |
| Packaging width | 28cm |
| Packaging height | 18,5cm |
| Number of packages per shipping box | 6 |
| Number of packages on the pallet | 120 |
| Type of filter |
Cylinder filter
,
Slat filter
|
| Washable |
No
|