Product information
| EAN | 0088381792707 |
| Product number | MKT0149 |
| Weight (kg) | 0.025 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 35 units |
| Number of packages on the pallet | 840 units |
Makita Origineel: 1911B4-4
Suitable for:
Makita VC006GML22
Makita VC006GMZ01
Makita VC007GLL21
Makita VC007GLZ01
| EAN | 0088381792707 |
|---|---|
| Original number | 1911B4-4 |
| Intrastat | 84679900 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 4.49 |
| Gross Weigth (kg) | 0.025 |
| Packaging length | 2,5cm |
| Packaging width | 15cm |
| Packaging height | 31cm |
| Number of packages per shipping box | 35 |
| Number of packages in outer carton | 35 |
| Number of packages on the pallet | 840 |
| Number in package |
1
|