Product information
| EAN | 0088381794527 |
| Product number | MKT0083 |
| Weight (kg) | 0.008 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 19128 units |
Makita original: 424804-0
Suitable for:
Makita CL072DZ
| EAN | 0088381794527 |
|---|---|
| Original number | 424804-0 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 3.99 |
| Net weight (kg) | 0.015 |
| Gross Weigth (kg) | 0.008 |
| Packaging length | 17cm |
| Packaging width | 10cm |
| Packaging height | 1cm |
| Number of packages per shipping box | 797 |
| Number of packages on the pallet | 19128 |
| Type of filter |
Foam filter
|
| Washable |
Yes
|