Product information
| EAN | 0088381497497 |
| Product number | MKT0088 |
| Weight (kg) | 0.039 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 3120 units |
10 pieces in pack
Makita original: 198915-4
Replacement for:
443060-3
Suitable for:
Makita DCL283FZ
Makita DCL283FZB
Makita DCL283FZW
Makita DCL284FZ
Makita DCL284FZB
Makita DCL284FZW
| EAN | 0088381497497 |
|---|---|
| Original number | 198915-4 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 9.99 |
| Net weight (kg) | 0.03 |
| Gross Weigth (kg) | 0.039 |
| Packaging length | 12cm |
| Packaging width | 11cm |
| Packaging height | 3cm |
| Number of packages per shipping box | 130 |
| Number of packages on the pallet | 3120 |
| Type of filter |
Microfilter
|
| Washable |
No
|