Product information
| EAN | 0088381490146 |
| Product number | MKT0064 |
| Weight (kg) | 0.051 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 4224 units |
Makita Origineel: W107418352
Suitable for:
Makita VC4210L
Makita VC4210M
| EAN | 0088381490146 |
|---|---|
| Original number | W107418352 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 34.99 |
| Net weight (kg) | 0.035 |
| Gross Weigth (kg) | 0.051 |
| Packaging length | 12,5cm |
| Packaging width | 6,5cm |
| Packaging height | 4cm |
| Number of packages per shipping box | 176 |
| Number of packages on the pallet | 4224 |
| Washable |
No
|