Product information
| EAN | 0088381370462 |
| Product number | MKT0068 |
| Weight (kg) | 0.27 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 144 units |
Makita original: 195556-7
Nat
Suitable for:
Makita DK0023
| EAN | 0088381370462 |
|---|---|
| Original number | 195556-7 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 56.49 |
| Net weight (kg) | 0.1 |
| Gross Weigth (kg) | 0.27 |
| Packaging length | 36,5cm |
| Packaging width | 35,5cm |
| Packaging height | 4,5cm |
| Number of packages per shipping box | 6 |
| Number of packages on the pallet | 144 |
| Washable |
Yes
|