Product information
| EAN | 0088381141116 |
| Product number | MKT0010 |
| Weight (kg) | 0.285 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 600 units |
Makita original: 192562-3
Suitable for:
Makita DVC150LZ
Makita DVC157LZX3
Makita DVC750LZX1
Makita DVC750LZX3
Makita DVC860LZ
Makita DVC861LZ
Makita DVC867LZX4
Makita VC002GLZ01
Makita VC004GLT21
Makita VC004GLZ01
Makita VC006GMZ01
Makita VC007GLZ01
Makita VC1310LX1
Makita VC2211MX1
Makita VC2510LX1
Makita VC3210LX1
Makita VC3211MX1
| EAN | 0088381141116 |
|---|---|
| Original number | 192562-3 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 20.99 |
| Net weight (kg) | 0.19 |
| Gross Weigth (kg) | 0.285 |
| Packaging length | 57,5cm |
| Packaging width | 1,2cm |
| Packaging height | 4,5cm |
| Number of packages per shipping box | 25 |
| Number of packages on the pallet | 600 |
| Diameter |
38mm
|
| Electronic controls |
No
|
| Material |
Aluminum
|
| Suction control |
No
|