Product information
| EAN | 0088381117746 |
| Product number | MKT0013 |
| Weight (kg) | 0.036 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 4920 units |
Makita original: 192236-6
Minimum fitting in hole of Ø 1cm. To be used icm 195547-8 of 25mm.
Suitable for:
Makita VC002GLZ01
Makita VC004GLT21
Makita VC004GLZ01
Makita VC006GMZ01
Makita VC007GLZ01
Makita VC009GZ01
Makita VC012GM2NL1
Makita VC012GZ01
| EAN | 0088381117746 |
|---|---|
| Original number | 192236-6 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 8.99 |
| Net weight (kg) | 0.028 |
| Gross Weigth (kg) | 0.036 |
| Packaging length | 38cm |
| Packaging width | 2,8cm |
| Packaging height | 2,8cm |
| Number of packages per shipping box | 205 |
| Number of packages on the pallet | 4920 |
| Diameter |
28mm
|
| Click system |
No
|
| Color |
Gray
|
| Material |
Plastic
|
| Parking mode |
No
|
| Product length |
38
|
| Rotatable |
No
|