Product information
| EAN | 3240890469052 |
| Product number | MKT0033 |
| RRP | € 23.49 |
| Weight (kg) | 0.112 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 2016 units |
Makita original: W30928
Diameter hose: 32mm
Diameter swivel: 58mm
Antistatic
Suitable for:
Makita VC2512L
Makita VC3012L
Makita VC4210L
| EAN | 3240890469052 |
|---|---|
| Original number | W30928 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 23.49 |
| Net weight (kg) | 0.102 |
| Gross Weigth (kg) | 0.112 |
| Packaging length | 11cm |
| Packaging width | 7cm |
| Packaging height | 7cm |
| Number of packages per shipping box | 84 |
| Number of packages on the pallet | 2016 |
| Color |
Black
|
| Connection A |
32mm
|
| Connection B |
58mm
|
| Material |
Plastic
|