Product information
| EAN | 5711145202321 |
| Product number | MKT0109 |
| Weight (kg) | 0.036 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 2000 units |
Makita Origineel: W107409130
Suitable for:
Makita VC2512L
Nilfisk Aero 21
Nilfisk Aero 26
Nilfisk Aero 31
| EAN | 5711145202321 |
|---|---|
| Original number | W107409130 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 14.49 |
| Net weight (kg) | 0.028 |
| Gross Weigth (kg) | 0.036 |
| Packaging length | 9cm |
| Packaging width | 6,3cm |
| Packaging height | 2cm |
| Number of packages per shipping box | 100 |
| Number of packages on the pallet | 2000 |
| Number in package |
1
|