Product information
| EAN | 3240890372079 |
| Product number | MKT0145 |
| Weight (kg) | 0.136 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 6 units |
| Number of packages on the pallet | 120 units |
Makita Origineel: 140312-0 Dry
Suitable for:
Makita VC3210L
Makita VC3210LX1
| EAN | 3240890372079 |
|---|---|
| Original number | 140312-0 |
| Intrastat | 84679900 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 31.99 |
| Gross Weigth (kg) | 0.136 |
| Packaging length | 35cm |
| Packaging width | 35cm |
| Packaging height | 3,3cm |
| Number of packages per shipping box | 6 |
| Number of packages in outer carton | 6 |
| Number of packages on the pallet | 120 |
| Number in package |
1
|