Product information
| EAN | 0088381544894 |
| Product number | MKT0015 |
| Weight (kg) | 0.04 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 3120 units |
Makita original: 459056-4
Suitable for:
Makita CL108FDZ
Makita CL108FDZW
Makita CL121DSA
Makita CL121DZX
Makita DCL180ZW
Makita DCL181FZWX
Makita DCL184Z
| EAN | 0088381544894 |
|---|---|
| Original number | 459056-4 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 6.99 |
| Net weight (kg) | 0.035 |
| Gross Weigth (kg) | 0.04 |
| Packaging length | 12cm |
| Packaging width | 11,5cm |
| Packaging height | 4cm |
| Number of packages per shipping box | 130 |
| Number of packages on the pallet | 3120 |
| Diameter |
32mm
|
| Click system |
No
|
| Color |
Blue
|
| Material |
Plastic
|
| Parking mode |
No
|
| Rotatable |
No
|
| Wheels |
No
|
| Width of product |
12cm
|