Product information
| EAN | 0088381792684 |
| Product number | MKT0148 |
| Weight (kg) | 0.305 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 24 units |
| Number of packages on the pallet | 576 units |
Makita Origineel: 1910N0-0 Filter set for Makita VC006G; this is required for vacuuming liquids.
Suitable for:
Makita VC006GML22
Makita VC006GMZ01
Makita VC007GLL21
Makita VC007GLZ01
| EAN | 0088381792684 |
|---|---|
| Original number | 1910N0-0 |
| Intrastat | 85081100 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 23.49 |
| Gross Weigth (kg) | 0.305 |
| Packaging length | 6,4cm |
| Packaging width | 29,2cm |
| Packaging height | 12,7cm |
| Number of packages per shipping box | 24 |
| Number of packages in outer carton | 24 |
| Number of packages on the pallet | 576 |
| Number in package |
1
|