Product information
| EAN | 0088381584180 |
| Product number | MKT0025 |
| Weight (kg) | 0.138 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 840 units |
Makita original: 140G26-3
This click-lock handle can be used in conjunction with the hose: 199388-4.
Suitable for:
Makita DVC155LTX2
Makita DVC155LZX2
Makita DVC156LTX1
Makita DVC156LZX1
Makita DVC660PT2
Makita DVC660Z
Makita DVC865LTX3
Makita DVC865LZX3
Makita DVC866LTX1
Makita DVC866LZX1
Makita VC001GLZ
Makita VC003GLZ
Makita VC005GLL201X
Makita VC005GLM201X
Makita VC005GLT201X
Makita VC005GLZ
Makita VC008GL201
Makita VC008GM201
Makita VC008GT203
Makita VC008GZ
Makita VC008GZ09
Makita VC011GL2NL1
Makita VC011GM2NL1
Makita VC011GZ
| EAN | 0088381584180 |
|---|---|
| Original number | 140G26-3 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 10.49 |
| Net weight (kg) | 0.138 |
| Gross Weigth (kg) | 0.138 |
| Packaging length | 37,5cm |
| Packaging width | 8cm |
| Packaging height | 5,3cm |
| Number of packages per shipping box | 35 |
| Number of packages on the pallet | 840 |
| Diameter |
32mm
|
| Electronic controls |
No
|
| Material |
Plastic
|
| Suction control |
No
|