Product information
| EAN | 0088381358996 |
| Product number | MKT0143 |
| Weight (kg) | 0.1 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 6 units |
| Number of packages on the pallet | 120 units |
Makita Origineel: 140253-0 Dry
Suitable for:
Makita VC1310L
Makita VC1310LX1
| EAN | 0088381358996 |
|---|---|
| Original number | 140253-0 |
| Intrastat | 84679900 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 26.49 |
| Gross Weigth (kg) | 0.1 |
| Packaging length | 32,200000000000003cm |
| Packaging width | 28,5cm |
| Packaging height | 3,5cm |
| Number of packages per shipping box | 6 |
| Number of packages in outer carton | 6 |
| Number of packages on the pallet | 120 |
| Number in package |
1
|