Product information
| EAN | 3023372025720 |
| Product number | MEN016 |
| Weight (kg) | 0.23 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 44 units |
| Number of packages on the pallet | 792 units |
Menalux 1003
5 vacuum cleaner bags
1 micro/motor filter
Replaces a.o.
9000876046
6689012547
8996689014026
960007086
8996680240604
8996689012541
8996689012525
8996680221802
Suitable for:
AEG BOOGIE
AEG VAMPYR 400
AEG VAMPYR 400 0
AEG VAMPYR 402
AEG VAMPYR 402 0
AEG VAMPYR 402 1
AEG VAMPYR 402 6
AEG VAMPYR 402.0 ELEC.
AEG VAMPYR 404 0
AEG VAMPYR 406
AEG VAMPYR 406 0
AEG VAMPYR 406 2
AEG VAMPYR 407
AEG VAMPYR 407 0
AEG VAMPYR 407 2
AEG VAMPYR 408 0
AEG VAMPYR 410 0
AEG VAMPYR 411 ELECTR.
AEG VAMPYR 415
AEG VAMPYR 415 0
AEG VAMPYR 420 ELECTR.
AEG VAMPYR 422 ELECTR.
AEG VAMPYR 430.0 ELECTR.
AEG VAMPYR 430.1 ELECTR.
AEG VAMPYR 430.2 ELECTR.
AEG VAMPYR 431.0 ELECTR.
AEG VAMPYR 432.0 ELECTR.
AEG VAMPYR 433 ELECTR.
AEG VAMPYR 435 ELECTR.
AEG VAMPYR 435.1
AEG VAMPYR 435.1 ELECTR.
AEG VAMPYR 448
AEG VAMPYR 450
AEG VAMPYR CARAT 410
AEG VAMPYR EXQUISIT 1100
AEG VAMPYR EXQUISIT 1200
AEG VAMPYR EXQUISIT 1201
AEG Vampyr408
Friac 13500
Hanseatic 684.121
Hanseatic 698.285
Otto 698.285
Privileg 065.086
Privileg 685.484
Singer AS 1
Singer AS 2
Singer AS 3
Singer FUN
Singer Junior 668022
Singer Junior 675
Singer LASER
Singer MAGIC
Singer Magic - AS 1
Singer Magic - AS 2
Singer Magic - AS 3
Singer RIO
Singer SENIOR 2
Singer Super AS 1
Singer Super AS 2
Singer Super AS 3
Singer VIVA
Team ST 6 E
| EAN | 3023372025720 |
|---|---|
| Original number | 900 1961 482 |
| Intrastat | 59119099 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 8.99 |
| Gross Weigth (kg) | 0.23 |
| Packaging length | 26,5cm |
| Packaging width | 24cm |
| Packaging height | 5cm |
| Number of packages per shipping box | 44 |
| Number of packages in outer carton | 44 |
| Number of packages on the pallet | 792 |
| Suitable for fine dust |
No
|
| Vacuum bag position |
In bag holder
|
| Material |
High Filtration
|
| Number in package |
5
|