Product information
| EAN | 3023372028851 |
| Product number | MEN003 |
| Weight (kg) | 0.244 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 44 units |
| Number of packages on the pallet | 792 units |
Menalux 1204 P 5 dust bags 1 micro + motor filter
900196640 - 32134
Suitable for:
Electrolux 2000 Series Z 2000, 2010, 2020, 2030, 2040, 2060 (1981=>1989)
Electrolux 350 Series Z 1350 E
Electrolux 350 Series Z 347...349
Electrolux 350 Series Z 350 /E /S, 351
Electrolux Original E 7N (E 7)
Electrolux Sacha Z 260/ E, 280/ E
Electrolux Z 133, 135
Electrolux Z 230, 230E
Electrolux Z 250, 258
Electrolux Z 260, 268
Electrolux Z 270
Electrolux Z 340, 341
Volta AT 136, 137
Volta AT 248
Volta Husqvarna Q 200, 2008
Volta Red Devil
Volta U 119
Volta U 200 Series
Volta U 2000 Series
Volta U 2010
Volta U 210, 250
Volta U 2500
| EAN | 3023372028851 |
|---|---|
| Original number | 900 196 640 |
| Intrastat | 48194000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 8.99 |
| Gross Weigth (kg) | 0.244 |
| Number of packages per shipping box | 44 |
| Number of packages in outer carton | 44 |
| Number of packages on the pallet | 792 |
| Length of the vacuum cleaner bag | 29,5cm |
| Width of the vacuum cleaner bag | 20cm |
| Length of the connection | 15,2cm |
| Width of the connection | 10cm |
| Diameter of the outer hole | 4cm |
| Diameter of the inner hole | 3cm |
| Number in package |
5
|