Product information
| EAN | 7321423971863 |
| Product number | AE0038 |
| RRP | € 74.99 |
| Weight (kg) | 0.798 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 10 units |
| Number of packages on the pallet | 480 units |
AEG / Electrolux original: 140075168058
Domel: 458330212
AEG VX7 / VX8 series
Replaces a.o.
140075168025
Suitable for:
AEG LX8-2-CR-A
AEG LX8-2-DB-P
AEG LX8-2-OKO
AEG LX8-2-OKOX
AEG LX8-2-TM-T
AEG LX8-2-WR-P
AEG VX7-2-ANIM
AEG VX7-2-CR-A
AEG VX7-2-CRAK
AEG VX7-2-DB
AEG VX7-2-DOG
AEG VX7-2-EB-C
AEG VX7-2-EB-L
AEG VX7-2-EB-P
AEG VX7-2-ECO
AEG VX7-2-IW-P
AEG VX7-2-IW-S
AEG VX7-2-OKO
AEG VX7-2-OKOX
AEG VX7-2-PARK
AEG VX8-2-6IW
AEG VX8-3-FFP
AEG VX8-3-FFPX
Electrolux ESP72DB
Electrolux ESP72RR
Electrolux ESP73IW
Electrolux ESP73RR
Electrolux ESP73RRT
Electrolux ESP74BD
Electrolux ESP74GREEN
Electrolux ESP74IW
Electrolux ESP74RR
Electrolux ESP754BD
Electrolux ESP754IW
Electrolux ESP75BD
Electrolux ESP75CB
Electrolux ESP75IW4A
Electrolux ESP7ANIMAL
Electrolux ESP7GREEN
Electrolux ESP7W360
Electrolux EUF86IW
Electrolux EUF87TM
Electrolux EUF87TMT
Electrolux EUF8ANIMAL
Electrolux EUF8ANIMAT
Electrolux EUF8GREEN
Electrolux EUF8GREENT
Electrolux PC91-8STM
Electrolux PC91-8STMT
Electrolux PC91-ALRG
Electrolux PC91-ANIMA
Electrolux PC91-ANIMT
Electrolux PC91ALRGT
Electrolux PD91-ALRGY
| EAN | 7321423971863 |
|---|---|
| Original number | 140075168058 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 74.99 |
| Net weight (kg) | 0.734 |
| Gross Weigth (kg) | 0.798 |
| Packaging length | 18,5cm |
| Packaging width | 10,5cm |
| Packaging height | 11cm |
| Number of packages per shipping box | 20 |
| Number of packages in outer carton | 10 |
| Number of packages on the pallet | 480 |
| Power |
650W
|