Product information
| EAN | 5028965642306 |
| Product number | NUM0031 |
| Weight (kg) | 2.118 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 96 units |
Original Numatic: 205411
Lamb Bypass Motor TCO
Suitable for:
Numatic wvd900
| EAN | 5028965642306 |
|---|---|
| Original number | 205411 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 194.99 |
| Net weight (kg) | 1.984 |
| Gross Weigth (kg) | 2.118 |
| Packaging length | 17cm |
| Packaging width | 17cm |
| Packaging height | 20cm |
| Number of packages per shipping box | 4 |
| Number of packages on the pallet | 96 |
| Power |
1200W
|