Product information
| EAN | 7321429183482 |
| Product number | AE0047 |
| Weight (kg) | 2.383 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 96 units |
AEG original: 1407902525 / Nilfisk original: 107408931
Vervangt o.a.:
1160000400
116000043
1171003203
Suitable for:
Nilfisk UZ930
| EAN | 7321429183482 |
|---|---|
| Original number | 1407902525 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 435.49 |
| Net weight (kg) | 2.251 |
| Gross Weigth (kg) | 2.383 |
| Packaging length | 18cm |
| Packaging width | 17cm |
| Packaging height | 16cm |
| Number of packages per shipping box | 4 |
| Number of packages on the pallet | 96 |
| Power |
1000W
|