Product information
| EAN | 7319519650068 |
| Product number | NF0090 |
| Weight (kg) | 0.013 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 2616 units |
Nilfisk original: 1401535510
Round protection filter for motor
Suitable for: GD930 UZ930 GD934 UZ934
Suitable for:
Nilfisk GD 930
Nilfisk GD 930Q
Nilfisk GD 930S
Nilfisk GD 930S2
Nilfisk GD 930SP
Nilfisk GD 934
Nilfisk UZ 930
Nilfisk VP930
Nilfisk VP930 ECO HEPA
Nilfisk VP930 HEPA
Nilfisk VP930 HEPA BASIC
Nilfisk VP930 HEPA NORDIC
Nilfisk VP930 HEPA STANDARD NORDIC
Nilfisk VP930 PRO HEPA
| EAN | 7319519650068 |
|---|---|
| Original number | 1401535510 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 11.99 |
| Net weight (kg) | 0.01 |
| Gross Weigth (kg) | 0.013 |
| Packaging length | 28,5cm |
| Packaging width | 17cm |
| Packaging height | 3cm |
| Number of packages per shipping box | 109 |
| Number of packages on the pallet | 2616 |
| Type of filter |
Foam filter
|
| Washable |
No
|