Product information
| EAN | 5715492176960 |
| Product number | NF0129 |
| Weight (kg) | 0.325 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 144 units |
Nilfisk original: 107417194
LxWxH 18.5cm x 18.5cm x 14.3cm
inner diameter 14cm
Suitable for:
Nilfisk Multi II 22 EU
| EAN | 5715492176960 |
|---|---|
| Original number | 107417194 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 23.99 |
| Net weight (kg) | 0.165 |
| Gross Weigth (kg) | 0.325 |
| Packaging length | 19,2cm |
| Packaging width | 19,2cm |
| Packaging height | 18,7cm |
| Number of packages per shipping box | 6 |
| Number of packages on the pallet | 144 |
| Type of filter |
Cylinder filter
,
Slat filter
|
| Washable |
No
|