Product information
| EAN | 4005337020697 |
| Product number | NF0117 |
| Weight (kg) | 0.906 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 48 units |
Nilfisk original: 302000751
LxWxH 27cm x 27cm x 18.5cm
Inner diameter 21.6cm
Suitable for:
Nilfisk 107400564
Nilfisk 30-0H PC
Nilfisk 30-2H PC
Nilfisk 30-2M PC
Nilfisk 30-2M XC
Nilfisk 302000726
Nilfisk 50-0H PC
Nilfisk 50-2H PC
Nilfisk 50-2H XC
Nilfisk 50-2M PC
Nilfisk 50-2M XC
Nilfisk 550-01
Nilfisk 550-0H
Nilfisk 550-11
Nilfisk 550-21
Nilfisk 550-2H
Nilfisk 550-2M
Nilfisk 560-21
Nilfisk 560-2H
Nilfisk 560-2M
Nilfisk 560-31
Nilfisk 590 CLEAN ROOM
Nilfisk 590-21
Nilfisk 751-01
Nilfisk 751-0H
Nilfisk 751-11
Nilfisk 751-21
Nilfisk 751-2M
Nilfisk 751-61
Nilfisk 751-71
Nilfisk 761-21
Nilfisk 761-2H
Nilfisk 761-2M
Nilfisk 763-21
Nilfisk 763-2M
Nilfisk 791-21
Nilfisk 961-01
Nilfisk 963-21
Nilfisk 965-21
Nilfisk IVB5 H
Nilfisk IVB5 M
Nilfisk IVB7 H
Nilfisk IVB7 M
Nilfisk IVB963-2M
View filter classes
| EAN | 4005337020697 |
|---|---|
| Original number | 302000751 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 132.99 |
| Net weight (kg) | 0.66 |
| Gross Weigth (kg) | 0.906 |
| Packaging length | 28cm |
| Packaging width | 28cm |
| Packaging height | 18,5cm |
| Number of packages per shipping box | 2 |
| Number of packages on the pallet | 48 |
| Class |
Class M
|
| Type of filter |
Slat filter
|
| Washable |
No
|