Product information
| EAN | 5715492018017 |
| Product number | NF0178 |
| Weight (kg) | 0.065 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 1536 units |
Nilfisk original: 22410100
including ball and ring
Suitable for:
Nilfisk GM80
| EAN | 5715492018017 |
|---|---|
| Original number | 22410100 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 28.99 |
| Net weight (kg) | 0.05 |
| Gross Weigth (kg) | 0.065 |
| Packaging length | 8cm |
| Packaging width | 7cm |
| Packaging height | 5cm |
| Number of packages per shipping box | 64 |
| Number of packages on the pallet | 1536 |
| Type of wheel |
Swing for
|
| Material |
Metal
,
Plastic
|