Product information
| EAN | 5715492081219 |
| Product number | NF0211 |
| Weight (kg) | 0.047 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 800 units |
Nilfisk original: 12404751
Suitable for:
Nilfisk METEOR
Nilfisk METEOR DELUXE
Nilfisk METEOR PET CARE
| EAN | 5715492081219 |
|---|---|
| Original number | 12404751 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 2.99 |
| Net weight (kg) | 0.047 |
| Gross Weigth (kg) | 0.047 |
| Packaging length | 8cm |
| Packaging width | 8cm |
| Packaging height | 14cm |
| Number of packages per shipping box | 40 |
| Number of packages on the pallet | 800 |
| Type of filter |
mechanical filter
|
| Washable |
Yes
|