Product information
| EAN | 7319519632422 |
| Product number | NF0088 |
| Weight (kg) | 0.076 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 2976 units |
Nilfisk original: 1403846500
Bayonet 3 nocks to 32mm. hose connection
Suitable for:
Nilfisk GD930
| EAN | 7319519632422 |
|---|---|
| Original number | 1403846500 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 20.99 |
| Net weight (kg) | 0.06 |
| Gross Weigth (kg) | 0.076 |
| Packaging length | 12cm |
| Packaging width | 6cm |
| Packaging height | 6cm |
| Number of packages per shipping box | 124 |
| Number of packages on the pallet | 2976 |
| Color |
Black
|
| Connection A |
32mm
|
| Connection B |
Nilfisk
|
| Material |
Plastic
|