Product information
| EAN | 7319519631708 |
| Product number | NF0087 |
| Weight (kg) | 0.063 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 2016 units |
Nilfisk original: 1403304500
Round with edge to 32mm. hose connection
Suitable for:
Electrolux UZ934
Nilfisk Cubic
Nilfisk GD320
Nilfisk GM130
Nilfisk GWD320
Nilfisk GWD335
Nilfisk GWD375
Nilfisk UZ934
| EAN | 7319519631708 |
|---|---|
| Original number | 1403304500 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 20.49 |
| Net weight (kg) | 0.053 |
| Gross Weigth (kg) | 0.063 |
| Packaging length | 8cm |
| Packaging width | 5,5cm |
| Packaging height | 5,5cm |
| Number of packages per shipping box | 84 |
| Number of packages on the pallet | 2016 |
| Color |
Black
|
| Connection A |
32mm
|
| Connection B |
Nilfisk
|
| Material |
Plastic
|