Product information
| EAN | 5028965826553 |
| Product number | NUM0057 |
| Weight (kg) | 2.21 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 120 units |
Numatic original: 913686
Suitable for:
Numatic 244NX-R
Numatic CTB370NX
Numatic NBV 190 NX/1
Numatic NBV190-NX
Numatic NBV240-NX
Numatic NuClean Compact 220NX
Numatic NuClean Compact 440NX
Numatic NuClean Compact 440NX Drive
Numatic NuClean Compact 440NXF Flex
Numatic NVB190-NX
Numatic NX300
Numatic PBT 230 NX/1
Numatic PBT230NX
Numatic RSB 150H-NX
Numatic RSB150-NX
Numatic TTB1840NX-R
Numatic TTB3045NX-R
Numatic WBV370-NX
Numatic WBV470NX
| EAN | 5028965826553 |
|---|---|
| Original number | 913686 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 447.99 |
| Net weight (kg) | 1.931 |
| Gross Weigth (kg) | 2.21 |
| Packaging length | 22cm |
| Packaging width | 18cm |
| Packaging height | 14cm |
| Number of packages per shipping box | 5 |
| Number of packages on the pallet | 120 |
| Number in package |
1
|