Product information
| EAN | 5028965009697 |
| Product number | NUM0056 |
| Weight (kg) | 0.015 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 12000 units |
Original Numatic: 207055
Suitable for:
Numatic CT370
Numatic CT370-2
Numatic CVC370
Numatic CVC370-2
Numatic GVE370
Numatic GVE370-2
Numatic WV370
Numatic WV380
| EAN | 5028965009697 |
|---|---|
| Original number | 207055 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 36.99 |
| Net weight (kg) | 0.01 |
| Gross Weigth (kg) | 0.015 |
| Packaging length | 10cm |
| Packaging width | 5cm |
| Packaging height | 3cm |
| Number of packages per shipping box | 500 |
| Number of packages on the pallet | 12000 |
| Type of filter |
plastic mesh
|
| Washable |
Yes
|