Product information
| EAN | 5028965839638 |
| Product number | NUM0105 |
| Weight (kg) | 0.169 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 48 units |
| Number of packages on the pallet | 1152 units |
Original Numatic: 915352
| EAN | 5028965839638 |
|---|---|
| Original number | 915352 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 24.99 |
| Net weight (kg) | 0.112 |
| Gross Weigth (kg) | 0.169 |
| Packaging length | 24,5cm |
| Packaging width | 11,5cm |
| Packaging height | 5cm |
| Number of packages per shipping box | 48 |
| Number of packages in outer carton | 48 |
| Number of packages on the pallet | 1152 |
| Click system |
Yes
|
| Color |
Anthracite
,
Black
|
| Material |
Plastic
|
| Parking mode |
No
|
| Rotatable |
No
|
| Strip material |
Nylon
|
| Number in package |
2
|