Product information
| EAN | 5028965839003 |
| Product number | NUM0064 |
| Weight (kg) | 0.173 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 2880 units |
Original Numatic: 915243
Suitable for:
Numatic Quick
| EAN | 5028965839003 |
|---|---|
| Original number | 915243 |
| Intrastat | 85044060 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 21.99 |
| Net weight (kg) | 0.147 |
| Gross Weigth (kg) | 0.173 |
| Packaging length | 11cm |
| Packaging width | 9cm |
| Packaging height | 5cm |
| Number of packages per shipping box | 120 |
| Number of packages on the pallet | 2880 |
| Voltage |
30V
|
| Amperage |
1200mA
|