Product information
| EAN | 5028965845714 |
| Product number | NUM0120 |
| Weight (kg) | 0.547 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 144 units |
10 pieces in package
High Filtration
Suitable for:
Numatic HEN100G
Numatic HEN100R
Numatic Henry Quick
Numatic Hetty Quick
Numatic HTY100P
Numatic NQ100
Numatic Quick
| EAN | 5028965845714 |
|---|---|
| Original number | 915744 |
| Intrastat | 59119099 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 20.49 |
| Net weight (kg) | 0.039 |
| Gross Weigth (kg) | 0.547 |
| Packaging length | 12,5cm |
| Packaging width | 12,5cm |
| Packaging height | 37,5cm |
| Number of packages per shipping box | 6 |
| Number of packages on the pallet | 144 |
| Suitable for fine dust |
No
|
| Type of filter |
Tritex high filtration
|
| Vacuum bag position |
In bag holder
|
| Washable |
No
|
| Material |
High Filtration
|
| Number in package |
10
|