Product information
| EAN | 5028965839713 |
| Product number | NUM0107 |
| Weight (kg) | 0.447 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 480 units |
Original Numatic: 915354
| EAN | 5028965839713 |
|---|---|
| Original number | 915354 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 32.99 |
| Net weight (kg) | 0.342 |
| Gross Weigth (kg) | 0.447 |
| Packaging length | 67,5cm |
| Packaging width | 7cm |
| Packaging height | 6cm |
| Number of packages per shipping box | 20 |
| Number of packages on the pallet | 480 |
| Click system |
Yes
|
| Color |
Red
|
| Material |
Metal
,
PVC
|
| Telescopic |
No
|
| Number in package |
1
|