Product information
| EAN | 7319599031764 |
| Product number | 42074OS |
| Weight (kg) | 0.165 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 10 units |
| Number of packages on the pallet | 792 units |
4x original S-Bag 2.0 bags
A.o. suitable for the VX9 series
Suitable for a.o. Philips, AEG, Electrolux S-Bag
Suitable for the VX9 series
Suitable for Philips, AEG, Electrolux SBAG vacuum cleaner bags, among others
Cleanbag: M 187 ELE 11
Handy: PH99
KOENIC: KVB-01-AE
Swirl: PH 86
Xavax: AE 03
Replaces, among others:
140108803010
9001955856
9002564723
| EAN | 7319599031764 |
|---|---|
| Original number | 9001684746 GR201S |
| Intrastat | 59119099 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 11.99 |
| Gross Weigth (kg) | 0.165 |
| Number of packages per shipping box | 44 |
| Number of packages in outer carton | 10 |
| Number of packages on the pallet | 792 |
| Length of the vacuum cleaner bag | 29cm |
| Width of the vacuum cleaner bag | 16cm |
| Length of the connection | 12,5cm |
| Width of the connection | 10cm |
| Diameter of the outer hole | 5cm |
| Diameter of the inner hole | 3,9cm |
| Suitable for fine dust |
No
|
| Material |
High Filtration
|
| Number in package |
4
|