Product information
| EAN | 7319599031788 |
| Product number | 42075OS |
| Weight (kg) | 0.447 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 4 units |
| Number of packages on the pallet | 160 units |
12x original S-Bag 2.0 bags
A.o. suitable for the VX9 series
Suitable for a.o. Philips, AEG, Electrolux S-Bag
Suitable for the VX9 series Suitable for e.g. Philips, AEG, Electrolux SBAG vacuum cleaner bags Cleanbag: M 187 ELE 11 Handy: PH99 KOENIC: KVB-01-AE Swirl: PH 86 Xavax: AE 03
Suitable for:
AEG
Electrolux
Koenic
Philips
Volta
| EAN | 7319599031788 |
|---|---|
| Original number | 9001688242 GR201M |
| Intrastat | 59119099 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 29.99 |
| Gross Weigth (kg) | 0.447 |
| Number of packages per shipping box | 8 |
| Number of packages in outer carton | 4 |
| Number of packages on the pallet | 160 |
| Length of the vacuum cleaner bag | 29cm |
| Width of the vacuum cleaner bag | 16cm |
| Length of the connection | 12,5cm |
| Width of the connection | 10cm |
| Diameter of the outer hole | 5cm |
| Diameter of the inner hole | 3,9cm |
| Suitable for fine dust |
No
|
| Material |
High Filtration
|
| Number in package |
12
|