Product information
| EAN | 4005337609113 |
| Product number | NF0172 |
| Weight (kg) | 0.087 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 1104 units |
Nilfisk original: 60911
Suitable for:
Nilfisk Aero 350
Nilfisk Aero 360
Nilfisk Aero 400
Nilfisk Aero 440
Nilfisk Aero 840
Nilfisk Attix 350
Nilfisk Attix 360
Nilfisk CENTIX 60
Nilfisk Maxxi WD3
Nilfisk Maxxi WD7
| EAN | 4005337609113 |
|---|---|
| Original number | 60911 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 24.99 |
| Net weight (kg) | 0.087 |
| Gross Weigth (kg) | 0.087 |
| Packaging length | 31cm |
| Packaging width | 8,5cm |
| Packaging height | 5cm |
| Number of packages per shipping box | 46 |
| Number of packages on the pallet | 1104 |
| Diameter |
36mm
|
| Electronic controls |
No
|
| Material |
Plastic
|
| Suction control |
Yes
|