Product information
| EAN | 8720088196250 |
| Product number | VK1012 |
| Weight (kg) | 0.928 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 10 units |
| Number of packages on the pallet | 240 units |
H05VV-F 2x1mm (VDE - KEMA)
15 meters
Black
| EAN | 8720088196250 |
|---|---|
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 25.99 |
| Net weight (kg) | 0.908 |
| Gross Weigth (kg) | 0.928 |
| Packaging length | 26cm |
| Packaging width | 22cm |
| Packaging height | 5cm |
| Number of packages per shipping box | 10 |
| Number of packages in outer carton | 10 |
| Number of packages on the pallet | 240 |
| Cable length |
15 meters
|
| Material |
PVC
|
| Wire thickness |
2x1mm²
|