Product information
| EAN | 7319519631968 |
| Product number | NF0026 |
| Weight (kg) | 0.023 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 2256 units |
Nilfisk original 1407035500
Suitable for a.o.:
GM110, GM130,UZ930, GD930, UZ934, UZ932, UZ964, UZ872, SL011
Suitable for:
Nilfisk DP9000 Classic
Nilfisk GD 5/10 Back - COMFORT PAK - ADGILITY
Nilfisk GD/UZ 930
Nilfisk GM 110/130 Cubic
Nilfisk UZ 964 Ergoclean - Adgility UZ 964
Nilfisk UZ 964 Servac
Nilfisk UZ934
| EAN | 7319519631968 |
|---|---|
| Original number | 1407035500 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 18.99 |
| Net weight (kg) | 0.007 |
| Gross Weigth (kg) | 0.023 |
| Packaging length | 15cm |
| Packaging width | 10cm |
| Packaging height | ,5cm |
| Number of packages per shipping box | 94 |
| Number of packages on the pallet | 2256 |
| Number in package |
1
|