Product information
| EAN | 5028965576687 |
| Product number | NUM0044 |
| Weight (kg) | 0.09 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 2400 units |
Rear wheel separately suitable for all NVR, HVR and PPR series
Suitable for:
Numatic HVR160
| EAN | 5028965576687 |
|---|---|
| Original number | 227640 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 15.49 |
| Net weight (kg) | 0.08 |
| Gross Weigth (kg) | 0.09 |
| Packaging length | 10,2cm |
| Packaging width | 10,2cm |
| Packaging height | 3,5cm |
| Number of packages per shipping box | 100 |
| Number of packages on the pallet | 2400 |
| Type of wheel |
Fixed behind
|
| Material |
Plastic
|