Product information
| EAN | 5715492152551 |
| Product number | NF0067 |
| Weight (kg) | 0.11 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 1440 units |
Nilfisk original: VA81368
Suitable for, among others:
Viper DSU10-EU 10L 50000266
Viper DSU10-UK 10L 50000267
Viper DSU12-EU 12L 50000270
Viper DSU15-EU 15L 50000274
Viper DSU8-EU 8L 50000262
Suitable for:
Nilfisk DSU 15
| EAN | 5715492152551 |
|---|---|
| Original number | VA81368 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 4.99 |
| Net weight (kg) | 0.095 |
| Gross Weigth (kg) | 0.11 |
| Packaging length | 10,8cm |
| Packaging width | 10,8cm |
| Packaging height | 5,5cm |
| Number of packages per shipping box | 60 |
| Number of packages on the pallet | 1440 |
| Type of wheel |
Fixed behind
|
| Material |
Plastic
|