Product information
| EAN | 7319519632439 |
| Product number | NF0089 |
| Weight (kg) | 0.243 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 1176 units |
Nilfisk original: 1405055500
Set of 2 wheels including end caps
Suitable for example: GD930 UZ930 AS59
Suitable for:
Nilfisk GD930
| EAN | 7319519632439 |
|---|---|
| Original number | 1405055500 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 40.49 |
| Net weight (kg) | 0.234 |
| Gross Weigth (kg) | 0.243 |
| Packaging length | 20cm |
| Packaging width | 12cm |
| Packaging height | 6cm |
| Number of packages per shipping box | 49 |
| Number of packages on the pallet | 1176 |
| Type of wheel |
Fixed behind
|
| Material |
Plastic
,
Rubber
|