Product information
| EAN | 7319519632002 |
| Product number | NF0027 |
| Weight (kg) | 0.138 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 432 units |
Nilfisk Origineel: 1408458500 Set of 2 pieces.
Suitable for:
Nilfisk GD 910
Nilfisk GD 911 BATTERY
Nilfisk GD910
Nilfisk GM 110/130 Cubic
Nilfisk GW 210
Nilfisk GW 210/220/235
Nilfisk GW 220
Nilfisk GW 235
Nilfisk Saltix 10
Nilfisk UZ 934
Nilfisk UZ934
Nilfisk UZ934 HEPA
Nilfisk VP 300 eco EU A
Nilfisk VP 300 eco Hepa EU
Nilfisk VP 300 Hepa Basic EU
Nilfisk VP 300 Hepa EU1
Nilfisk VP 300 Hepa EU2
Nilfisk VP300
Nilfisk VP300 - SALTIX 10
Nilfisk VP300 ECO
Nilfisk VP300 HEPA
Nilfisk VP300 HEPA BASIC
Nilfisk VP300 HEPA EC
Nilfisk VP300 HEPA EP S2
Nilfisk VP300 HEPA XT
Nilfisk VP300 II
Nilfisk VP300 na 2017
Nilfisk VP300 R HEPA T
Nilfisk VP300 voor 2017
| EAN | 7319519632002 |
|---|---|
| Original number | 140 8458 500 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 32.99 |
| Net weight (kg) | 0.115 |
| Gross Weigth (kg) | 0.138 |
| Packaging length | 11,7cm |
| Packaging width | 11,7cm |
| Packaging height | 4,5cm |
| Number of packages per shipping box | 18 |
| Number of packages on the pallet | 432 |
| Type of wheel |
Fixed behind
|
| Material |
Plastic
|