Product information
| EAN | 4012615814602 |
| Product number | SEB0001 |
| Weight (kg) | 0.075 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 3600 units |
Sebo Origineel: 8146ER
Sebo dusting brush D1 D2 D3 D4 D5 D6 D7 D8 8146er vacuum cleaner brush - Sebo D7 90650nl - Sebo D8 90651nl - Sebo D3 blue 90621nl - Sebo D4 black 90634nl
- Sebo D4 premium 90620nl
Suitable for:
SEBO Airbelt D1
| EAN | 4012615814602 |
|---|---|
| Original number | 8146ER |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 17.5 |
| Net weight (kg) | 0.05 |
| Gross Weigth (kg) | 0.075 |
| Packaging length | 11cm |
| Packaging width | 6,5cm |
| Packaging height | 5,5cm |
| Number of packages per shipping box | 150 |
| Number of packages on the pallet | 3600 |
| Diameter |
Other format
|
| Brush material |
Natural hair
|
| Click system |
No
|
| Color |
Gray
|
| Material |
Plastic
|
| Parking mode |
No
|
| Rotatable |
Yes
|