Product information
| EAN | 4012615003242 |
| Product number | SEB0002 |
| Weight (kg) | 0.09 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 2160 units |
Sebo Origineel: 10109ER
Suitable for:
SEBO BS 36
| EAN | 4012615003242 |
|---|---|
| Original number | 10109ER |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 17.99 |
| Net weight (kg) | 0.07 |
| Gross Weigth (kg) | 0.09 |
| Packaging length | 16cm |
| Packaging width | 9,5cm |
| Packaging height | 3,8cm |
| Number of packages per shipping box | 90 |
| Number of packages on the pallet | 2160 |
| Type of filter |
Slat filter
|
| Washable |
No
|