Product information
| EAN | 4012615718504 |
| Product number | SEB0012 |
| Weight (kg) | 0.065 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 2232 units |
Sebo Origineel: 7185ER For SEBO Dart & Felix
Suitable for:
SEBO DART 1
SEBO DART 2
SEBO DART 3
SEBO DART 4
SEBO Felix
SEBO Felix 1 Premium
SEBO Felix 2 Premium
SEBO Felix 4 Combi
SEBO Felix Black Premium
SEBO Felix Classic
SEBO Felix Fun
SEBO Felix Ice Blue
| EAN | 4012615718504 |
|---|---|
| Original number | 7185ER |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 30.99 |
| Net weight (kg) | 0.04 |
| Gross Weigth (kg) | 0.065 |
| Packaging length | 15,5cm |
| Packaging width | 9,5cm |
| Packaging height | 4cm |
| Number of packages per shipping box | 93 |
| Number of packages on the pallet | 2232 |
| Type of filter |
Carbon filter
,
Microfilter
|
| Washable |
No
|