Product information
| EAN | 4012615284603 |
| Product number | SEB0022 |
| RRP | € 7.5 |
| Weight (kg) | 0.081 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 6288 units |
Sebo Origineel: 2846ER For SEBO Professional G1/G2
Suitable for:
SEBO Professional G1
SEBO Professional G2
| EAN | 4012615284603 |
|---|---|
| Original number | 2846ER |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 7.5 |
| Net weight (kg) | 0.008 |
| Gross Weigth (kg) | 0.081 |
| Packaging length | 12,1cm |
| Packaging width | 10cm |
| Packaging height | 1,5cm |
| Number of packages per shipping box | 262 |
| Number of packages on the pallet | 6288 |
| Type of filter |
Microfilter
|
| Washable |
No
|